Star Gazetesi
Star Gazetesi
Star Gazetesi ANMEG Plaza Açılış Haberi...
Haber : Erdoğan KONTV'nin yönetmen koltuğunda
 
Önce bilgi aldı, sonra yönetmen koltuğuna oturdu. Anadolu Medya Grup (ANMEG) Hizmet Binasının açılışını gerçekleştiren Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, KONTV canlı yayınını yönetti.
 
Konya'ya gelen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Anadolu Medya Grup (ANMEG) Hizmet Binasının açılışını gerçekleştirdi. Törene katılan vatandaşların "Dik dur eğilme, bu millet seninle" sloganlarına "Hiç endişeniz olmasın, biz yola çıkarken ne dediysek ordayız, kefenimizi giyerek yola çıktık" diyerek karşılık veren Başbakan, KONTV'nin 22 yıllık yayın hayatında, Türkiye'deki televizyon kuruluşları içerisinde çok farklı bir yerinin olduğunu anlattı. Başbakan "Onlar da bugüne kadar dik durdular. Temennim bu çizgilerini hiçbir zaman hiçbir güce teslim etmeden sürdürmeleridir" şeklinde konuştu.
 
Erdoğan, açılışı yaptıktan sonra Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan ve beraberindekilerle binayı gezdi.
 
Açılışa dair canlı yayın yapıldığı sırada rejiye giren Başbakan Erdoğan'a ANMEG Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Özer, KONTV Genel Yayın Yönetmeni Nurettin Bay, Haber Dairesi Başkanı Mustafa Tatlısu, Genel Müdür Şükrü Hıdıroğlu ve Haber Müdürü Ahmet Akbıyık eşlik etti.
 
Yönetmen koltuğuna oturan Başbakan Erdoğan, Yüksel Cevcek'ten teknik bilgileri aldıktan sonra canlı yayını yönetti.  Başbakan Erdoğan, sunucuya teşekkürünü yayın esnasında iletti.
2014 Anmeg Medya Grubu -- Tüm Hakları Saklıdır!.