Konya'nın Nabzı
Konya'nın Nabzı
Konya'nın Nabzı Haber Sitesi Anmeg Plaza Açılışı...
Haber : Başbakan Erdoğan ANMEG binasını hizmete açtı
 
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, içinde KONTV'nin de bulunduğu Anadolu Medya Grup Hizmet Binası'nın açılış törenine katıldı.
 
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Bilim Merkezi açılışının ardından Anadolu Medya Grup (ANMEG) hizmet binasına geldi. Erdoğan'ı burada ANMEG Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Özer, KONTV Genel Müdürü Şükrü Hıdıroğlu, Genel Yayın Yönetmeni Nurettin Bay ve Haber Dairesi Başkanı Mustafa Tatlısu karşıladı. ANMEG Binası girişinde vatandaşlar Başbakan Erdoğan'a sevgi gösterilerinde bulundu.
 
Törenin açılışında konuşan ANMEG Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Özer, 20 yıllık bir hayali hayata geçirdiklerini belirtti.
 
Başbakan Erdoğan'ın konuşması:
 
"Coşkunuzdan dolayı sizleri en kalbi duygularımla selamlıyorum. Hiç endişeniz olmasın, biz yola çıkarken ne dediysek ordayız, kefenimizi giyerek yola çıktık. Birilerinin meşru olmayan hevesleri bizleri bu yoldan döndüremez. 22 yıllık yayın hayatında görsel tv'ler içerisinde KONTV'nin farklı bir yeri var. onlar da bugüne kadar dik durdular. Temennim odur ki bu çizgilerini hiçbir zaman hiçbir güce teslim etmeden sürdümeleridir. Medya, her fikrin en önemli lojistik desteğidir.
 
Bugün teşekkür ziyareti yaptık. Büyükşehirler içerisinde Konya, 18 büyükşehir içerisinde 1 numara oldu. Güzel Konyamızda sizlere
 
Gerçekten Selçuklu mimarisinin bir güzel örneği olarak hizmete açıyoruz. KONTV'nin hayırlı hizmetlerde yolunun açık olmasını Rabbimden niyaz ediyorum, yönetimine başarılar diliyorum. Allah yar ve yardımcınız olsun.
 
Erdoğan daha sonra "Ya Allah, Bismillah" diyerek ANMEG binasını hizmete açtı. Erdoğan, açılışın ardından binada incelemelerde bulundu. Reji bölümüne de geçen Başbakan, bir süre canlı yayını yönetti.
2014 Anmeg Medya Grubu -- Tüm Hakları Saklıdır!.